První Český Joomla Day

V sobotu1. března 2014 se v Praze uskuteční první Český Joomla Day. Pěkně shrnul dosavadní informace Svatopluk Vít z JoomlaPortal.cz, takže já vypíchnu jen několik bodů.

 • Potvrzeným hostem je spoluzakladatel Joomly Brian Teeman. Stojí za to si přečíst jeho Event Survival Guide, který nás nejen připraví na Joomla Day, ale i na Brianův humor.
 • Můžeme se těšit na přednášku Ondřeje Šťovíčeka, obchodního a marketingového řiditele Easy Software, společnosti, která Joomla Day pořádá.
 • Já si Joomla Day rozhodně nenechám ujít a pravděpodobně se také ukážu i na stupínku přednášejících. Zatím nemám pevně dané téma, takže kdybyste měli nějaké, které by vás zajímalo, napište ho do komentářů. Pokusím se vyhovět. Pokud to nevyjde, můžeme se pobavit v průběhu akce :)
 • Na Joomla Day může přednášet kdokoli. V lednu 2014 proběhne hlasování. Přihlašte se s tématy slečně Kubové na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a budete zařazeni do hlasování.
 • Je zde připraven také blok 5ti minutových prezentací pro krátké představení vlastního projektu na Joomle. To je skvělá příležitost jak projekt "nakopnout" a dostat do povědomí.
 • Oficiální stránka akce.

 

Nejnovější články

 • Kvůli EU ruším prodej svých rozšíření

  2014-12-19

  Od 1.1. 2015 se stane prodej software do zemí EU tak složitý, že to balím. Investovat čas do doprogramování kontroly DIČ oproti VIES při vytváření objednávky a přičítání DPH, pokud jde o fyzickou osobu z EU,...

 • Teorie velikosti ňader

  2014-01-07

  Pravda, blog post o ňadrech se na tento web tématicky úplně nehodí, ale jelikož mám v hlavě myšlenku, která se mi zdá být (nebudu chodit kolem horké kaše) geniální a má drahá polovička se snaží...

 • První Český Joomla Day

  2013-12-26

  V sobotu1. března 2014 se v Praze uskuteční první Český Joomla Day. Pěkně shrnul dosavadní informace Svatopluk Vít z JoomlaPortal.cz, takže já vypíchnu jen několik bodů. Potvrzeným hostem je...

 • Jednoduchý eshop pro Joomlu s RSForm

  2013-04-23

  Nedávno jsem nasazoval jednoduché e-commerce řešení a byl jsem postaven před hotovou věc, že k tomu bude použit RSForm. Byl jsem trochu skeptický použít RSForm na platby, ale po nasazení musím...

 • Jaký webhosting vybrat pro Joomlu?

  2013-04-18

  Za nějakých 8 let, co se pohybuji kolem Joomly jsem prošel pěknou řádku poskytovatelů webhostingu. Ať už pro hostování mých webů, ale i klientů. Občas jsem opravdu překvapen za jaké služby je někdo...

Tip

Rich Snippets for VirtueMart

rich-snippets 207x207This awesome Joomla plugin adds structured data (also called Rich Snippets or meta information) about your VirtueMart products. It generates this automatically from the actual products. The best benefit is that Google can display some of these information right in the search results.

 

EasyCalc

easycalcEasyCalc is component for creating realtime calculators of any type. For example if you need to explain your customers how many time / money / gray hairs atc. they save by using your product / service, let them count it for their situation.